המלצות

המלצות

הייעוד שלכם הוא השליחות שלנו

אספנו עבורכם קצת המלצות של סטודנטים, אז אם יש לכם התלבטות בכלל. תקשיבו למה שיש להם להגיד. 

דקל גרונבאום- המסלול האקדמי

עדי כהן- המסלול האקדמי

באסל דוויק- המסלול האקדמי

אחמד קעדאן- המסלול האקדמי

לורינה בוטבול- הסבת אקדמאיים

ויויאן הכט- הסבת אקדמאיים

כשסיימתי את השרות הצבאי כמדריכת חובשים בבה"ד 10 רציתי ללמוד רפואה, מעין חלום ילדות שתמיד הדהד ברקע. התחלתי לברר מה זה כולל, מה תנאי הקבלה, מה המסלול ובעיקר איך באמת התפקיד אחרי הלימודים ולחשוב האם זה באמת מתאים לי. מהר מאוד הבנתי שכנראה זה לא בשבילי. התחלתי לעבוד במד"א, במהלך העבודה נתקלתי באחת המרצות של בית הספר שפנתה אלי והציגה בפני את המסלול של בית הספר שכולל תואר בסיעוד משולב עם קורס פרמדיקים, מיד הבנתי שזה בול בשבילי. ואכן, לא טעיתי. היום, אני בתחילת דרכי המקצועית, רגע אחרי המבחן הממשלתי, כשבמקביל כבר עובדת כפרמדיקית במד"א. ב-4 השנים הלימודים לא היו קלים, הרבה קורסים שדרשו לשבת להשקיע, מבחנים, עבודות ושעות ארוכות בלימודים. מסתבר שאחות לומדת הכל מהכל וברמה מאוד גבוהה. בשנתיים הראשונות הלימודים מתחלקים בין הפקולטה לרפואה בהדסה עין כרם ירושלים לבית הספר לסיעוד באסף הרופא, דבר שמגוון ומשלב קורסים גדולים באולמות גדולים וכיתה קטנה ואינטימית שמאפשרת תנאי למידה אישיים. לאחר מכן בשנים ג' וד' הלימודים הם באסף הרופא בלבד. קורס הפרמדיקים מתחיל בקיץ שבין שנה ב' ל-ג' ומתקיים במקביל ללימודים עד סמסטר א' של שנה ד'. קורס מעניין, מאתגר ושמוסיף המון ידע וניסיון קליני. ובעיקר מתאים לכל מי שמחפש אקשן, אחריות וחוויה קצת שונה. לכל מחזור בבית הספר יש יועצת אקדמית אשר זמינה לכל בעיה אשר עולה במהלך הדרך, תמיד יש למי לפנות, יש מי שדואג ועוקב אחר ההתקדמות של כל הסטודנטים. הדלת תמיד פתוחה ולאורך כל הדרך קיבלנו מענה (דבר שלא פעם באוניברסיטה מרגישים מעט אבודים, פה זה לא קורה, יש אמא ואבא לכל דבר). אין לי ספק שהבחירה באסף הרופא הייתה נכונה, אני ממליצה בחום לבוא ללמוד באסף הרופא בכלל ובמסלול המשולב אחות ופרמדיק בפרט. חן לנדי שרון.

חן לנדי

שלום, שמי איהב, בוגר בית- ספר לסיעוד אסף הרופא. כבר במפגש הראשון שהיה לי, הרגשתי את היחס האישי כלפיי, את ההתחשבות שניתנה לי ואת האכפתיות כלפי הסטודנטים מהצוות אותו פגשתי, דברים אלה נטעו בי תחושת אמון שאני בא למקום שממנו אני מפיק את המיטב, כלומר ידע, השכלה וניסיון. ציפיותיי התממשו והם היו כטריגר להמשך לימודיי בעל בסיסי באסף הרופא בתחום הסוכרת. בית ספר לסיעוד לא חסך מאיתנו דבר, כל הכלים הנחוצים להצלחה בלימודים עמדו לרשותנו כמו: צוות מרצים מקצועי שנתנו מענה לכל שאלותינו עם יחס חם ואישי, חדר מחשבים וספריה. כל הדברים האלה ייצרו לנו אווירה ביתית חמימה ותומכת. זהו בית הספר לסיעוד "אסף הרופא"

איהב אבו ערב

ממליצה בחום על בית הספר, האווירה המשפחתית, התמיכה המתמדת והליווי הצמוד של צוות המדריכות וההנהלה תורמות לאווירת לימודים נעימה, מקצועית ואיכותית.

עדי גיל